//--__| GEZGİN FORUM |__--\\b4r4n//
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
//--__| GEZGİN FORUM |__--\\b4r4n//

Bazı Konular Üyelere Özeldir. Lütfen Üye Olunuz.Üyelik Ücretsizdir.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Yeni Sitemiz
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptySalı Tem. 13, 2010 2:23 pm tarafından AyDiN

» Cs 1.6 BaZı KoMuTLaR
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyPtsi Haz. 14, 2010 1:13 am tarafından b4r4n

» Team Wiewer
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 11:01 pm tarafından b4r4n

» Gelişmiş WEBMOD
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 11:46 am tarafından b4r4n

» Oyun Ortamı
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 7:23 pm tarafından b4r4n

» Oyun Yöneticisi
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 7:20 pm tarafından b4r4n

» Micro Sunucu
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 7:17 pm tarafından b4r4n

» Kutsal Damacana 2 itmen
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 3:43 pm tarafından b4r4n

» WoooW :D Süper
Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyCuma Mayıs 21, 2010 12:58 pm tarafından AyDiN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Knight Online Combo Matik 2.2

YazarMesaj
Sercan
1
Sercan

Rep Gücü : 13463104

Knight Online Combo Matik 2.2 Empty
MesajKonu: Knight Online Combo Matik 2.2   Knight Online Combo Matik 2.2 EmptyCuma Ağus. 28, 2009 2:11 am

Selam arkadaşlar. Combomatik 2.2 İle tekrar karşınızdayız. Gördüğüm kadarıyla 4. veriyonunu yapmamıza rağmen hala programın kullanılışını anlamayanlar var. Burda tekrar anlatıyorum. Lütfen dikkatli okuyun.

1-) Bulma Giriş ve Bypas
ilk önce gözattan, KnightOnLine.exe'yi buluyoruz. Sonra Giriş / Bypass butonuna basıyoruz. Bu bizim hem bypas yapmamızı hemde giriş yapmamızı sağlar. Girdikten sonra da zaten herşey basit.
2-) Programın Asıl Amacı
Arkadaşlar bildiğiniz üzere combo'dan gelen bir kelime combomatik. Koxpdan gelmiyor gördüğünüz gibi üstüne basa basa söylüyorum koxp özellikleri yok!
Oto kutu falan yok.
3-) Programın Kullanılışı
Arkadaşlar programa bu sefer güzel bi yenilik ekledim sizi onca kontrolden kurtardım. İstediğinizi seçip öyle yapcaksınız herşeyinizi. Şöyle, mesela ben minnor yapcam ama combo yapmıycam diyorsanız, "Genel Combo'yu Aktif Et" i işaretlemeyip sadece "Minnor Aktif Et" işaretliyceksiniz. Ayarlarınızı yapıp aşadan program aktif'i seçin ve "F" tuşu ile başlatıp "G" ile durdurun.
Aynı şekilde combo ayarla***arıda mevcut programda. Bu sefer size kendi combonuzu yapma imkanı tanıdım. Mesela eski WSR,ESR combolar yerini "Combom" u işaretleyip kendi combo stilinizi yazıcaksınız böylece daha rahat edebilceksiniz. Hem minnor hem combo yapmak istiyorsanızda aman aman bir sorun yok arkadaşlar gene sadece 2seçeneğide işaretleyip ayarlarınız yapıcaksınız. Progrmı aktif ediceksiniz ve "F" ile başlatıp "G" ile durduracaksınız. Hepsi bu kadar arkadaşlar programla ilgili sorularınız varsa lütfen buradan yazın. Ayrıca programla ilgili ama biraz program da dışı ayrıca başka bir konu var. Burayı özellikle dinlemenizi rica ediyorum...
Şimdi arkadaşlar bildiğiniz gibi biz 4 senedir en iyisini yapanlarız. Ama bunu çekemeyenler var tabii kide. Şimdi arkadaşlar ben yazdığım programın başkaları tarafından programlanmış gibi görünmesini istemem ve kimseye de bu imajı verdirtmem... Ama maalesef ki "internet alemindeyim nasılsa kimse bişey yapamaz." diyen gerizekalılar elbette çıkıyor. Bu duruma karşı biz Koxpturkey.Com üyeleri olarak üzerimize düşeni LÜTFEN yapalım. Mesela ilk önce bu şekilde davranış gösteren sitelere dolup protesto edicez. Ardından hala bizden çalmaya devam ederlerse Telekom İnternet Şubeliğine başvurucam. Oda işe yaramazsa(Bu bi tehtiddir hiç şakam yok!) Kendi yöntemlerimi kullanıcam. Beni bilen bilir zaten eskiden FreeZA derlerdi bana. Fiziğim değişti ama kimyam değişmedi. Buraya kadar okuyupta bana destek vermek isteyenler varsa benimle msn adresimden(GangShot@w.cn adresinden) iletişime geçsinler.

Download Link:

http://s2.dosya.tc/Combomatik2.2_1125.rar.html

NOT: vistada ve pwp de calısmaz

Knight Online Combo Matik 2.2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online Alın size bir bug
» Knight Online karakter silme bugu
» Knight Online Seffaf simge istek bölümü.
» Siz vurun moblar size vurmasın Knight Online Bug
» Knight Online Turk Takimi Koxp v.1.5 RunTime - TPT - APR Fix